KONST / Litografier / Litografi 14342089
nr 1434 2089
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Osignerad. Bildmått: 22x30, yttermått inklusive ram: 34x41 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:08:26
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)